Pevné zakrytí pergol

Použitím opláštění pergol prodloužíte využití tohoto stínícího prvku v období jara a podzimu, v případě vytápění/klima­tizace pergol i během zimy a léta. Pevné opláštění je zavěšeno na háky v překladu nebo trámu pergoly, správné vypnutí zajišťuje pozinkovaná trubka nasunutá ve spodní části opláštění a boční úchyty. Spodní část pergolového opláštění je doplněna o odtokový pás (límec), který při dešti odvádí vodu mimo podlahu pergoly a taktéž chrání uživatele před nepříjemným průvanem. V zimním období límec zabraňuje prostupu sněhu a vytváření závějí, sníh se tedy hromadí před pergolou.

Rolování opláštění je prováděno napínací trubkou po uvolnění bočních úchytů, svinutou roli poté zavěsíme na gumové šňůry a háky.

Zakrytí pergol (opláštění) je vždy vyráběno na zakázku a dle potřeb zákazníka, lze zvolit z 20 barev plachtoviny německého výrobce Sattler. Velikost čirého okna z PVC fólie dodáváme standardně 1 300 mm (šířka role), lze upravit dle zadaných požadavků. Kompletní pergolové opláštění běžně odesíláme přepravní službou jako dvě zásilky: první zásilka obsahuje složené opláštění s příslušenstvím vložené do plastového pytle a druhá zásilka pozinkovanou trubku.

pergolové opláštění

pergolové opláštění
Pergolové opláštění, pevné, okno 1 300 mm, rolování nahoru, příslušenství.
4 235,00 Kč

třmen malý

třmen malý
třmen malý, rozměr 49x11mm, pozinkovaný
9,68 Kč

třmen velký kulatý

třmen velký kulatý
třmen malý, rozměr 49x22mm, pozinkovaný
12,10 Kč

hák plochý

hák plochý
hák plochý, napínací, rozměr 65x20mm, pozinkovaný
14,52 Kč

Copyright © Ronax Devices s.r.o. © 2020 MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránek a webdesign