Pevné zakrytí pergol

Hledáte zakrýt boční stěny pergoly? Tak to jste na správném místě. Pergolové opláštění vyrábíme na míru dle potřeb zákazníka.

Zakrytí pergoly – použití

Použitím opláštění pergol prodloužíte využití tohoto stínícího prvku v období jara a podzimu, v případě vytápění/klima­tizace pergol i během zimy a léta. Pevné opláštění je zavěšeno na háky v překladu nebo trámu pergoly, správné vypnutí zajišťuje pozinkovaná trubka nasunutá ve spodní části opláštění a boční úchyty. Spodní část pergolového opláštění je doplněna o odtokový pás (límec), který při dešti odvádí vodu mimo podlahu pergoly a taktéž chrání uživatele před nepříjemným průvanem. V zimním období límec zabraňuje prostupu sněhu a vytváření závějí, sníh se tedy hromadí před pergolou.

Rolování opláštění je prováděno napínací trubkou po uvolnění bočních úchytů, svinutou roli poté zavěsíme na gumové šňůry a háky.

Zakrytí pergoly na míru

Zakrytí pergol (opláštění) je vždy vyráběno na zakázku a dle potřeb zákazníka, lze zvolit z 20 barev plachtoviny německého výrobce Sattler. Velikost čirého okna z PVC fólie dodáváme standardně 1 300 mm (šířka role), lze upravit dle zadaných požadavků. Kompletní pergolové opláštění běžně odesíláme přepravní službou jako dvě zásilky: první zásilka obsahuje složené opláštění s příslušenstvím vložené do plastového pytle a druhá zásilka pozinkovanou trubku.

pergolové opláštění

pergolové opláštění
Pergolové opláštění, pevné, okno 1 300 mm, rolování nahoru, příslušenství.
4 235,00 Kč

třmen malý

třmen malý
Třmen malý, rozměr 49 x 11 mm, pozinkovaný.
12,10 Kč

třmen velký kulatý

třmen velký kulatý
Třmen malý, rozměr 49x22mm, pozinkovaný.
12,10 Kč

hák plochý

hák plochý
Hák plochý, napínací, rozměr 65x20mm, pozinkovaný.
18,15 Kč

Copyright © Ronax Devices s.r.o. © 2020–2024 MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránek a webdesign