Posuvné lamelové clony

Hledáte standardní lamelové clony? Tak to jste na správném místě. Jsme specialisté na lamelové clony.

Kam se hodí posuvné lamelové clony?

Posuvné lamelové clony nacházejí využití pro průmyslové průjezdy, kde je občas nutné uvolnit celý prostor pro průjezd rozměrného nákladu nebo vytvořit úzkou uličku pro průchod zaměstnanců. Ideální pro použití v lakovnách, kde se zpracovávaný materiál nesmí dotknout lamel a zároveň po umístění do čisté místnosti musí zamezit vstupu prachu.

Montáž posuvných lamelových clon

Posuvné clony se skládají z kolejnice (standardně 2 000 mm nebo 2 430 mm) a spojek kotvících prvků (zeď / strop), pojezdů se šrouby a samostatných lamel s překrytím jako u běžných lamelových clon. Díky jednoduchému zajišťovacímu systému pojezdů je možné vytvořit jakoukoliv šířku pojízdné sekce, standardně dodáváme clony s 1, 2 nebo 3 sekcemi s možností odsunutí doleva nebo doprava.

Montáž: kolejnici ukotvíme na zeď nebo strop, zasuneme pojezdy – vytvoříme sekce, nasadíme jednotlivé lamely. Výměnu lamel lze provést i během provozu.

Podívejte se také na standardní lamelové clony, clony pro pěší průchody, lamelové clony za sekční vrata, shrnovací lamelové clony, nebo clony pro chladící vitríny.

, , , , ,  

Máte zájem o naše produkty? Nezávazně nás kontaktujte!

V této kategorii najdete produkty na míru. Chcete se na něco zeptat nebo poslat poptávku? Kontaktujte nás přes následující formulář.

Copyright © Ronax Devices s.r.o. © 2020–2024 MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránek a webdesign