Lamelové clony Caser ® pro chladící vitríny

Hledáte lamelové clony pro chladící vitríny? Tak to jste na správném místě. Jsme specialisté na lamelové clony.

Instalací lamelové clony Caser lze ušetřit až 45 % elektrické energie tím, že clona zamezí úniku klimatizovaného vzduchu mimo prostor chladící vitríny. Clona je dodávána v šířce 1 200 mm, výška do 2 000 mm, rozměr lamel je standardně 150 × 1,5 mm.

Hlavní výhody

Hlavní výhody: bezšroubové ukotvení clony na čelo vitríny, možnost vytvoření volného prostoru během naskladňování zboží, překrytí 0% pro snadný přístup ke skladovaným potravinám.

Montáž lamelové clony

Montáž lamelové clony: samolepící pásek se „suchým zipem“ se přilepí na horní čelo vitríny, clona s druhou částí „suchého zipu“ se poté přitiskne k první, v případě potřeby lze clonu odtrhnout a přeložit.

Podívejte se také na standardní lamelové clony, posuvné lamelové clony, clony pro pěší průchody, lamelové clony za sekční vrata, nebo shrnovací lamelové clony.

Máte zájem o naše produkty? Nezávazně nás kontaktujte!

V této kategorii najdete produkty na míru. Chcete se na něco zeptat nebo poslat poptávku? Kontaktujte nás přes následující formulář.

Copyright © Ronax Devices s.r.o. © 2020–2024 MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránek a webdesign