Standardní lamelové clony

Hledáte standardní lamelové clony? Tak to jste na správném místě. Jsme specialisté na lamelové clony, PVC fólie, montážní lišty.

Kam se hodí standardní lamelové clony?

Využití plastové lamelové clonymontážní lištou Save-T LOC je v podstatě bez omezení, výrazně snižuje únik chlazeného vzduchu v mrazírnách a celém potravinářském průmyslu (supermarkety, chladící boxy), zabraňuje vstupu prachu do výrobních hal nebo lakoven nebo umožňuje rychlý průjezd do skladových prostor velkoobchodů.

Montáž standardních lamelových clon

Montáž standardních lamelových clon je snadná vzhledem k jednoduchosti závěsného systému, standardní lamelová clona se skládá z montážní lišty Save-T LOC s nalisovanými šrouby a jistícími díly a samostatných PVC lamel, které se na tuto lištu nasadí.

Plastové lamelové clony dodáváme jako kompletní sady připravené k okamžité instalaci, není potřeba žádné speciální nářadí.

Výhody standardní lamelové clony

Velkou výhodou je tzv. kombinované překrytí lamel, které umožňuje nižší překrytí v místě průjezdů dopravní techniky (nejčastěji uprostřed) a vyšší překrytí po stranách lamelové clony.

Vyzkoušejte standardní lamelové clony od nás!

Podívejte se také na posuvné lamelové clony, clony pro pěší průchody, lamelové clony za sekční vrata, shrnovací lamelové clony, nebo clony pro chladící vitríny.

 

Máte zájem o naše produkty? Nezávazně nás kontaktujte!

V této kategorii najdete produkty na míru. Chcete se na něco zeptat nebo poslat poptávku? Kontaktujte nás přes následující formulář.

Copyright © Ronax Devices s.r.o. © 2020–2024 MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránek a webdesign