Standardní lamelové clony

Využití plastové lamelové clonymontážní lištou Save-T LOC je v podstatě bez omezení, výrazně snižuje únik chlazeného vzduchu v mrazírnách a celém potravinářském průmyslu (supermarkety, chladící boxy), zabraňuje vstupu prachu do výrobních hal nebo lakoven nebo umožňuje rychlý průjezd do skladových prostor velkoobchodů. Montáž je snadná vzhledem k jednoduchosti závěsného systému, standardní lamelová clona se skládá z montážní lišty Save-T LOC s nalisovanými šrouby a jistícími díly a samostatných PVC lamel, které se na tuto lištu nasadí.

Plastové lamelové clony dodáváme jako kompletní sady připravené k okamžité instalaci, není potřeba žádné speciální nářadí.

Velkou výhodou je tzv. kombinované překrytí lamel, které umožňuje nižší překrytí v místě průjezdů dopravní techniky (nejčastěji uprostřed) a vyšší překrytí po stranách clony.

 

Máte zájem o naše produkty? Nezávazně nás kontaktujte!

V této kategorii najdete produkty na míru. Chcete se na něco zeptat nebo poslat poptávku? Kontaktujte nás přes následující formulář.

Copyright © Ronax Devices s.r.o. © 2020–2021 MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránek a webdesign