Lamelové clony za sekční vrata

Hledáte lamelové clony za sekční vrata? Tak to jste na správném místě. Jsme specialisté na lamelové clony.

Kam se hodí?

Lamelové clona s konstrukcí Overhead je určena pro všechny typy sekčních a rychlonavíjecích vratzamezení úniku vzduchu během otevření sekčních vrat – vhodné pro velmi čisté prostory (např. lakovny, potravinářské provozy a sklady). Významnou výhodou je zavěšení lamel i po stranách konstrukce čímž se minimalizuje průnik vzduchu dovnitř čistého prostoru.

Průmyslový typ konstrukce Heavy Duty doporučujeme pro průjezdy s šířkou 3 000 mm až 5 500 mm, konstrukce je tvořena z pozinkovaného hranolu s lištou Save-T LOC a dvou ramen. Délkou ramene vznikne požadované odsazení od vodících kolejnic sekčních vrat, dodáváme v délkách 300 mm nebo 400 mm, na zakázku jsme schopni dodat i jiné rozměry.

Lamelové clony na míru

Konstrukce se vyrábí na objednávku, je nutné znát šířku otvoru včetně umístění kolejnic sekčních vrat, dodací doba 2–3 týdny.

 

Máte zájem o naše produkty? Nezávazně nás kontaktujte!

V této kategorii najdete produkty na míru. Chcete se na něco zeptat nebo poslat poptávku? Kontaktujte nás přes následující formulář.

Copyright © Ronax Devices s.r.o. © 2020–2023 MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránek a webdesign