Lamelové clony za sekční vrata

Hledáte lamelové clony za sekční vrata? Tak to jste na správném místě. Jsme specialisté na lamelové clony.

Kam se hodí?

Lamelové clona s konstrukcí Overhead je určena pro všechny typy sekčních a rychlonavíjecích vratzamezení úniku vzduchu během otevření sekčních vrat – vhodné pro velmi čisté prostory (např. lakovny, potravinářské provozy a sklady). Významnou výhodou je zavěšení lamel i po stranách konstrukce čímž se minimalizuje průnik vzduchu dovnitř čistého prostoru.

Průmyslový typ konstrukce Heavy Duty doporučujeme pro průjezdy s šířkou 3 000 mm až 5 500 mm, konstrukce je tvořena z pozinkovaného hranolu s lištou Save-T LOC a dvou ramen. Délkou ramene vznikne požadované odsazení od vodících kolejnic sekčních vrat, dodáváme v délkách 300 mm nebo 400 mm, na zakázku jsme schopni dodat i jiné rozměry.

Lamelové clony na míru

Konstrukce se vyrábí na objednávku, je nutné znát šířku otvoru včetně umístění kolejnic sekčních vrat, dodací doba 2–3 týdny.

Podívejte se také na standardní lamelové clony, posuvné lamelové clony, clony pro pěší průchody, shrnovací lamelové clony, nebo clony pro chladící vitríny.

 

Máte zájem o naše produkty? Nezávazně nás kontaktujte!

V této kategorii najdete produkty na míru. Chcete se na něco zeptat nebo poslat poptávku? Kontaktujte nás přes následující formulář.

Copyright © Ronax Devices s.r.o. © 2020–2024 MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránek a webdesign