Protiprůvanové lamelové clony

Lamelové clony

Hledáte lamelové clony? Tak to jste na správném místě. Jsme specialisté na lamelové clony. Většina protiprůvanových lamelových clon se skládá ze dvou částí a to montážní lišty nebo profilu a samostatných lamel vyrobených z PVC fólie. Dle výšky otvoru a způsobu použití doporučujeme buď plastovou nebo pozinkovanou lištu tak, aby lamelová clona plnila svou funkci a maximálně odolávala tíze a pohybu zavěšených lamel. Montáž lamelové clony je jednoduchá.

Použití lamelových clon

Lamelové clony skvělé slouží jako protiprůvanové clony. Lamelové clony mají široké využití do všech typů provozů. Lamelové clony své využití naleznou v průmyslových odvětvích, v potravinářství, dále se hodí do provozoven a prodejen. Lamelové clony můžete využít také pro osobní použití např. zahradní posezení, ochrana dveří atd. Lamelové clony zamezuji vyvětrávání prostoru, lamelové clony tak ušetří až 50% elektrické energie chladících boxů, vitrín a komor. Lamelové clony snižují vnikání prachu do prostoru a mohou snížit hladinu hlučnosti.

Typy lamelových clon

V naší nabídce naleznete širokou nabídku lamelových clon – standardní protiprůvanové lamelové clony, posuvné lamelové clony, lamelové clony pro pěší průchody, lamelové clony za sekční vrata, shrnovací clony a lamelové clony pro chladící vitríny.

Lamelové clony – naše nabídka

Níže uvedené lamelové clony Curtronizer a Caser jsou jediné lamelové clony vedené skladem. V případě zájmu dodáváme i upravenou šířku těchto lamelových clon (např. 1 500 mm) s dodacím termínem 1–2 dny. Jiné rozměry lamelových clon s lištou Curtronizer nebo Save-T LOC vyrábíme na základě poptávky, dle bližší specifikace prostředí a způsobu použití.

Kromě dodávek lamelových (protiprůvanových) clon se taktéž specializujeme na plastové závěsy, pergolové opláštění, PVC fólie, PVC lamely, zakrytí pergol a mnoho dalšího. Podívejte se na naši širokou nabídku lamelových clon.

lamelové clonylamelové clony

lamelová clona Curtronizer CUST20220-0

lamelová clona Curtronizer CUST20220-0
Lamelová clona pro pěší průchody, rozměry 1 000 × 2200 mm (šířka x výška), standardní lamely.
3 025,00 Kč

lamelová clona Curtronizer CUST20220-50

lamelová clona Curtronizer CUST20220-50
Lamelová clona pro pěší průchody, rozměry 1000×2200mm (šířka x výška), standardní lamely.
3 751,00 Kč

Copyright © Ronax Devices s.r.o. © 2020–2024 MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránek a webdesign